המחירים הכי נמוכים בכל הקודם

איך תצאו לחופשה במחיר הכי נמוך?
בקלות: תזמינו מוקדם. אין מדובר כאן בעוד מבצע, אלא באופן קנייה שיחסוך לכם כסף בתכנון החופשה שלכם. שיטת כל הקודם מבטיחה שתקבלו את המחיר הנמוך ביותר, ככל שתקדימו להזמין מלון. השיטה מתבססת על מדרגות מחיר, כאשר לכל מדרגה תמחור שונה, ומספר מוגבל של חדרים.

מכירת החדרים בשיטת כל הקודם מתחילה ממדרגת המחיר הנמוכה ביותר, וכאשר אוזל מלאי החדרים במדרגה זו, המכירה עוברת לחדרים במדרגה גבוהה יותר, וכן הלאה. כך, כל הקודם זוכה ליהנות ממחירי המדרגות הנמוכות יותר, לפני שמלאי החדרים המוקצים להן יאזל.

כלומר, משתלם להזדרז?
בדיוק! ככל שתקדימו לתכנן את חופשתכם ולהזמין מקום מראש, כך תגדילו את סיכוייכם לרכוש חופשה במחירים הנמוכים לזמן בו מתבצעת ההזמנה.

מתקשים לקבוע מראש את מועד החופשה שלכם? הזמינו חופשה ביותר ממועד אחד בתכנית כל הקודם! במחיר כזה, זה משתלם.

ומהם התנאים?
1. הזמנה תתבצע למינימום לילות (לפחות 2 לילות בישרוטל פונדק רמון ובישרוטל גנים, 3 לילות בשאר המלונות, 4 לילות באמצע השבוע בחודשים יולי-אוגוסט).

2. ביטול הזמנה יהיה כרוך בתשלום דמי טיפול בסך 5% מערכה הכולל של ההזמנה, או עד 100 ₪ לחדר, לפי הנמוך מביניהם. החזר כספי בגין הזמנה יעשה אך ורק במידה וביטול ההזמנה יתבצע בכתב, ולא יאוחר מ-14 יום ממועד ביצוע ההזמנה - ובלבד שמועד האירוח שהוזמן הינו שבעה ימים ויותר ממועד ביצוע ההזמנה.

ועכשיו נשאר רק לארוז...
וליהנות מחופשה במגוון מלונות ישרוטל המשתתפים בתכנית כל הקודם, מאילת בדרום, דרך מצפה רמון, ירושלים ותל אביב, ועד ליערות הכרמל ומצפה הימים בגליל.

רשת ישרוטל הידועה בהקפדתה על חווית שירות ואירוח איכותית, מזמינה אתכם להתנסות בשלל סגנונות הנופש - בין אם משפחתי או רומנטי - ולהתענג על טיפולי יופי וספא, בילוי קולינרי עשיר ושפע אטרקציות.